Ako vtesnať do dvojizbového bytu ešte jednu miestnosť?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Do Nového bývania sa prihlásila veľká rodina. Sedemčlenná. Manželia Monika a Karol a ich 5 detí. Hľadajú  byt v Olomouci, lebo ocko Karol tam pracuje. Viete, že  Olomouc si môžete pozrieť priamo z raftu? A tak sa Vlado s našimi záujemcami stretol na rieke Morave a do Olomouca doplávali. Makléri im ponúkli veľmi  atraktívne byty. Nové, veľké, moderne riešené a ešte aj za dobré ceny. Cestu späť do Bratislavy si Vlado vybral naozaj netradičnú - cez výtok vane. Znamená to Koniec Voštinára v Čechách? Pre tých, ktorí si radi prerábajú svoje bývanie ponúkame inšpiráciu. Zaujímavo a netradične prerobený obyčajný sídliskový dvojizbový byt, do ktorého architekt vtesnal novú izbu! 

Nové bývanie, dnes o 18:20 na TV JOJ.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka