Dvaja "Oraváci" zakotvili v Trnave: Vďaka Novému bývaniu našli svoj prvý domov!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nové bývanie nás v poslednej sérii zaviedlo aj do slovenskej verzie malého Ríma. Bývanie v Trnave hľadala mladá dvojica – Tomáš a Ľubka. Obaja pochádzajú z Oravy, no zakotvili v Trnave a chceli sa tu natrvalo usadiť. Dôvody na to mali pragmatické aj pocitové. Pragmatické zastúpila práca a škola a tie pocitové zasa kultúra. V podnájme bývali na okraji mesta, no radšej sa chceli presťahovať bližšie k starému centru. Vlado Voštinár im so svojím tímom ponúkol hneď niekoľko alternatív. Ktorú si vybrali a ako bývajú sa dozviete už v nedeľu o 17:55 na JOJke v premiérovej epizóde Nového bývania s pracovným názvom „Návraty“! Ak chcete vidieť jednotlivé ponuky, môžete si ich pripomenúť v epizóde, ktorú nájdete v našom archíve.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka