Našli mamina s dcérkou vďaka nám vysnívané bývanie? Pôjdeme sa za nimi pozrieť!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V premiérovom Novom bývaní, ktoré štartuje už zajtra o 17:55 na JOJke, sa budeme venovať tým, ktorí s nami bývanie už hľadali. Vlado Voštinár sa vybral za štyrmi predchádzajúcimi účastníkmi relácie, ktorí nielen hľadali, ale vďaka nám aj našli. Medzi iným navštívil Turiec, kde sympatická podnikateľka s dospievajúcou dcérkou hľadali veľkú životnú zmenu.  Konkrétne túžili po väčšom dome s ešte väčšou záhradou, ideálne v okolí Martina. Vlado Voštinár im so svojím tímom ponúkol hneď niekoľko alternatív. Ktorú si vybrali a ako bývajú sa dozviete už zajtra o 17:55 na JOJke v premiérovej epizóde Nového bývania s pracovným názvom „Návraty“! Ak chcete vidieť jednotlivé ponuky, môžete si ich pripomenúť v epizóde, ktorú nájdete v našom archíve.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka