Piešťanec a Popradčanka našli lásku v Grécku a domov vďaka Novému bývaniu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nové bývanie nás za svoje obdobie vysielania povodilo už po celom Slovensku. Od veľkých po malé mestá, občas sme sa dokonca dostali aj do krásnych prostredí – príkladom bola aj jedna marcová epizóda z minulého roka, kedy sme sa spolu s Vladom Voštinárom vybrali do Vysokých Tatier. Zaviedol nás tam mladík pôvodom z Piešťan, ktorý pod Tatrami našiel lásku nielen k prírode, ale aj k jednej krásnej Popradčanke. Preto si hľadali prostredníctvom našej relácie spoločné bývanie, ideálne väčší svetlý byt, z ktorého by to nemali ďaleko do prírody, keďže sú obaja vášniví turisti. My vieme, že sa im bývanie vďaka našej relácii podarilo nájsť a podľa našich informácii sa dokonca medzitým aj zosobášili.

Aké bývanie si vybral? A ako si teraz mladomanželia spolu nažívajú? Vlado Voštinár sa na nich bol pozrieť v premiérovej epizóde Nového bývania s pracovným názvom „Návraty“, ktorú uvidíte už dnes o 17:55 na JOJke!

Ak si nepamätáte ich hľadanie, môžete si ho pred vysielaním premiérovej epizódy pripomenúť v našom archíve!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka