Svojpomocná prerábka vám ušetrí kopec peňazí: Dôkazom je mladý pár z Nového bývania!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Obľúbená relácia Nové bývanie sa v nedeľu vrátila na obrazovky televízie JOJ s premiérovými časťami, v ktorých budeme opäť zháňať ideálne nehnuteľnosti. Na začiatok sme si však pre vás pripravili takzvané „Návraty“. V rámci nich sme zmapovali, ako sa v otázke hľadania svojho nového bývania posunuli niektorí z našich účinkujúcich. Hneď na úvod sa nám predstavili zaľúbenci, ktorí sa v priebehu roka nestihli len zabývať, ale aj vystrojiť svadbu a počať vytúžené dieťatko. Keď si svoje hniezdočko lásky ešte len hľadali prostredníctvom našej relácie, šikovná architektka Lucka im vytvorila dômyselnú vizualizáciu, na základe ktorej by konkrétny byt mohli prerobiť.

Povodny podorys

Zdroj: joj.sk

Navrh

Zdroj: joj.sk

Práve to bol jeden z dôvodov, pre ktoré sa rozhodli pre danú nehnuteľnosť. „Bol za tým Luckin návrh, ktorý nás presvedčil, že dá sa to prerobiť a zmeniť dispozícia. Niečo sme určite použili, no niektoré veci sme vzhľadom na financie, lebo by to o dosť predražilo rekonštrukciu, vypustili,“ povedal majiteľ bytu. Menší problém s financiami spôsobil, že sa mladomanželia snažili väčšinu prerábky zrealizovať svojpomocne. Vlastnoručne si zreštaurovali starožitný 70-ročný konferenčný stolík aj jedálenský stôl. S pomocou dobrých známych a priateľov sa im podarilo nainštalovať aj kuchynskú linku, čo im ušetrilo značnú sumu s finančného rozpočtu. 

Sledujte reláciu Nové bývanie opäť v nedeľu o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka