Vlado Voštinár prezrádza: Nové bývanie sa tento rok vráti netradične!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nové bývanie sa vracia na obrazovky televízie JOJ s premiérovými epizódami už túto nedeľu o 17:55 a my sme pri tejto príležitosti vyspovedali moderátora relácie Vlada Voštinára, ktorý nám prezradil viac o tom, čo nové nás čaká v našej obľúbenej relácii nielen o realitách. „Hneď v prvej časti uvidíte to, čomu my pracovne hovoríme „návraty“, čiže sa pôjdeme pozrieť k tým, ktorí bývanie hľadali, našli a my sme sa boli u nich. V ďalších epizódach sa môžu diváci tešiť už na to tradičné,“ prezrádza a zároveň ubezpečuje fanúšikov o tom, že sa jednoznačne vrátime k vášmu obľúbenému konceptu.

Prezradíme vám, že v premiérovej epizóde Nového bývania vyberieme hneď do štyroch slovenských miest za štyrmi niekdajšími hľadačmi bývania. Vlado so štábom boli počas nakrúcania na Záhorí, v Martine, Poprade a v Trnave. Verní fanúšikovia relácie si možno pamätajú aj konkrétne rodiny, ostatným viac prezradíme čoskoro! Sledujte premiérové epizódy Nového bývania od nedele 13. marca o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka