Z Voštinára by bol skvelý realitný agent!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Neoddeliteľnou súčasťou relácie Nové bývanie je už od jej začiatku arbiter Martin Čapo. K práci pred kamerou sa dostal náhodou, keď ho oslovil jeden známy z produkčnej firmy, ktorá Nové bývanie vyrába. Na ponuku prikývol a neľutuje, pre neho je totiž samotná relácia nie len prácou, ale zároveň aj akousi osvetou pre divákov, aby sa lepšie dokázali zorientovať na trhu s nehnuteľnosťami. O Novom bývaní rozpráva veľmi rád, veď posúďte sami. V našom rozhovore sa dozviete množstvo zaujímavých informácií o tejto obľúbenej relácii, Martin napríklad vysvetlil aj to, prečo by bol z moderátora Vlada Voštinára exceletný realitný agent, na čo si z nakrúcania najradšej spomína, alebo prečo by šiel s Novým bývaním do Panamy. Má na to skutočne zaujímavý dôvod. Nabudúce sa s Martinom Čapom bližšie pozrieme na náš realitný trh.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka